Zbrojní průkazy

Výuka uchazečů o zbrojní průkaz je jedna z našich hlavních aktivit a jsme v ní opravdu výborní. Úspěšnost složení zkoušky odborné způsobilosti je díky nám daleko vyšší, než kdybyste se učili sami, od kamaráda, nebo na některé ze střelnic ve vašem okolí. Je to dáno předevěím tím, že je náš lektor zároveň zkušební komisař a opravdový profesionál, takže přesně ví, jaké mají požadavky komisaři a učí přesně to co je potřeba.

Kurz Vás nenutí tunami zbyteční teorie a vysvětlování toho, proč zákonodárci uvedli do zákona to co v něm je. Zaměřuje se výhradně na zvládnutí zkoušky a pochopení důležitých aspektů, jako je například využití nutné obrany a krajní nouze v praxi.

Zbrojní průkaz Ostrava

Výuka teorie probíhá v prostorách našeho školícího střediska v Ostravě-Zábřehu na ulici Čujkovova. Prostory jsou moderně vybaveny a dobře přístupné, bohužel nemají bezbariérový vstup.

Zbrojní průkaz Frýdek-Místek

Výuka teorie i praktická řást probíhá na našíá střelnici Hliník ve Frýdku-Místku, kde se nachází dostatečně velká, vybavená učebna s kapacitou 30 osob a možností občerstvení

Každý měsíc nové kurzy

Každý měsíc pravidělně už více něž 5 let pro Vás připravujeme nový kurz na zbrojní průkaz v Ostravě i Frýdku-Místku. Vyberte si jedno z měst a sledujte kdy bude vyhlášen nový termín kurzu, nebo nás sledujte na Facebooku, aby Vám nic důležitého neuniklo,

Dárkové poukazy

Na našem eshopu můžete sobě, nebo třeba někomu blízkému, zakoupit dárkový poukaz na zbrojní průkaz, který lze uplatnit jak v Ostravě, tak Frýdku-Místku.