• Perifokus
  • Informace
  • Žádné komentáře

Pravidelné kurzy

Společnost Perifokus s.r.o. pro Vás pořádá již více nezž 6 let každý měsíc kurzy na zbrojní průkazy vedené profesionálními instruktory. Místa zahájení kurzů jsou vždy v Ostravě a ve Frýdeku-Místku a může se jich účastnit každý, kdo dovršil požadovaného věku pro danou skupinu ZP, je zdravotně způsobilý a splňuje další zákonné požadavky.

Zbrojní průkaz Ostrava

Informace o kurzu v Ostravě získáte po kliknutí na tlačítko. Obecně je zároveň s registrací potřeba zakoupit kurz prostřednictvím našeho eshopu NakupZbrane.cz a uhradit jej předem. Kapacita učebny v Ostravě je omezena počtem míst a proto jsme byli nuceni přistoupit k tomuto způsobu úhrady, abychom měli jistotu, že se registrovaní opravdu odstaví a nebudou tak blokovat místa ostatním.

Zbrojní průkaz Frýdek-Místek

Informace o kurzu ve Frýdku-Místku získáte po kliknutí na tlačítko. Při registraci do kurzu ve Frýdku-Místku není potřeba kurz hradit předem, kapacita učebny je dostatečná aby pokryla naše potřeby. V případě že je kurz plně obsazen, vyhlašujeme další dodatečný termín ve stejném měsíci. Kurzy probíhají pod dohledem zkušených instruktorů na střelnici Hliník Bahno-Příkopy 1600.

Author: Perifokus